Dezynfekcja i ochrona skóry

Produkty do dezynfekcji

Oferujemy linię produktów ZETA firmy ZHERMACK przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni, narzędzi oraz rąk. Produkty ZETA przeznaczone są do użytku medycznego ale swoje zastosowanie znalazły również w salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz studiach tatuażu. Środki do dezynfekcji pozwalają na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów jak również eliminują zagrożenie jednocześnie chroniąc powierzchnie i narzędzia. Nasza oferta obejmuje zarówno gotowe do użycia płyny, jak również koncentraty do dezynfekcji. Czyszczenie, dezynfekcja i sterylizacja w praktyce stomatologicznej i pracowni protetycznej są gwarancją ochrony i zabezpieczeniem przed zakażeniami.

Dlatego ważne jest, aby wybrać skuteczne rozwiązania z szerokie spektrum działania na rzecz bezpieczeństwa profesjonalistów i pacjentów. Produkty wolne od toksycznych substancji, takich jak fenole i aldehydy, które nie uszkadzają przyrządów i powierzchni, są szybkie i łatwe w obsłudze. Produkty takie jak Zeta Hygiene, wynikające z doświadczenia firmy Zhermack w dziedzinie dezynfekcji urządzeń medycznych i chirurgicznych oraz sterylizacji na zimno. Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, podlegające surowym normom produkcyjnym, sprawdzane i testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi.

W ofercie produkty do dezynfekcji:

  • powierzchni
  • instrumentów
  • instalacji ssących
  • wycisków
  • dezynfekcja i higiena dłoni
  • preparaty do rozpuszczania gipsu i mas alginatowych

dezynfekcja
Produkty do dezynfekcji

SKINCARE OITMENT – ochrona i pielęgnacja skóry

Maść pielęgnacyjna SCINCARE OITMENT przeznaczona do zapobiegawczego stosowania dla skóry zaczerwienionej, suchej i ze zmianami skórnymi. Jest idealna do stosowania dla osób cierpiących na łuszczycę, egzemę oraz ze skłonnością do wysuszenia. Zawiera alantoinę o właściwościach leczniczych, glicerol, składnik nawilżający oraz ekstrakt z rumianku zapobiegający stanom zapalnym.

Maść jest szybko wchłaniania przez skórę i zapewnia efekt bariery ochronnej. Produkt rekomendowany osobom narażonym na częste mycie zębów i stosujących preparaty  do dezynfekcji dłoni. Systematyczne stosowanie gwarantuje stworzenie trwałej bariery ochronnej. Może być używany również, jako maść przeciw odparzeniom dla dzieci. Ph 6.0

maść ochronna
Maść ochronna do rąk i ciała

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 723 23 14 17 | 723 23 14 18 lub do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce kontakt