Dezynfekcja i ochrona skóry

Produkty do dezynfekcji

Oferujemy linię produktów ZETA firmy ZHERMACK przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni, narzędzi oraz rąk. Produkty ZETA przeznaczone są do użytku medycznego ale swoje zastosowanie znalazły również w salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz studiach tatuażu. Środki do dezynfekcji pozwalają na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów jak również eliminują zagrożenie jednocześnie chroniąc powierzchnie i narzędzia. Nasza oferta obejmuje zarówno gotowe do użycia płyny, jak również koncentraty do dezynfekcji. Czyszczenie, dezynfekcja i sterylizacja w praktyce stomatologicznej i pracowni protetycznej są gwarancją ochrony i zabezpieczeniem przed zakażeniami.

Dlatego ważne jest, aby wybrać skuteczne rozwiązania z szerokie spektrum działania na rzecz bezpieczeństwa profesjonalistów i pacjentów. Produkty wolne od toksycznych substancji, takich jak fenole i aldehydy, które nie uszkadzają przyrządów i powierzchni, są szybkie i łatwe w obsłudze. Produkty takie jak Zeta Hygiene, wynikające z doświadczenia firmy Zhermack w dziedzinie dezynfekcji urządzeń medycznych i chirurgicznych oraz sterylizacji na zimno. Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, podlegające surowym normom produkcyjnym, sprawdzane i testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi.

W ofercie produkty do dezynfekcji:

  • powierzchni
  • instrumentów
  • instalacji ssących
  • wycisków
  • dezynfekcja i higiena dłoni
  • preparaty do rozpuszczania gipsu i mas alginatowych
dezynfekcja
Produkty do dezynfekcji

SKINCARE OITMENT – pielęgnacja i ochrona skóry

maść ochronna
Maść ochronna do rąk i ciała

Maść pielęgnacyjna SCINCARE OITMENT stworzona została z myślą o skórze zaczerwienionej, wysuszonej i ze zmianami skórnymi. Jest idealna do stosowania dla osób cierpiących na łuszczycę oraz egzemę. Zawiera alantoinę o właściwościach leczniczych, glicerol, składnik nawilżający oraz ekstrakt z rumianku zapobiegający stanom zapalnym.

Maść jest szybko wchłaniania przez skórę i zapewnia efekt bariery ochronnej. Produkt rekomendowany osobom narażonym na częste mycie zębów i stosujących preparaty  do dezynfekcji dłoni. Systematyczne stosowanie gwarantuje stworzenie trwałej bariery ochronnej. Może być używany również, jako maść przeciw odparzeniom dla dzieci. Ph 6.0.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 723 23 14 17 | 723 23 14 18 lub do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce kontakt