Masy alginatowe do wycisków

Masy alginatowe firmy Zhermack mają szerokie zastosowanie: różne czasy pracy oraz wiązania, masy chromatyczne, stabilność wymiarów od 48 do 120 godzin. Wszystkie wyróżniają się wysoką tiksotropią i dokładnością w odtwarzaniu szczegółów, a także łatwością obróbki. Łatwo się mieszają, a ich jednorodna struktura zapewnia doskonałe poziomy elastyczności i stabilności wymiarowej. Mają też przyjemny zapach, który pomaga pacjentowi przezwyciężyć wszelkie obawy podczas pobierania wycisku.

masy alginatowe sorriso
Masy alginatowe

Hydrocolor 5 | Hydrogum 5

Hydrogum 5 to wyjątkowo szybkowiążąca masa alginatowa o jednorodnej konsystencji i dokładnym odtwarzaniu szczegółów. Zapewnia mniejszy stres dla pacjenta dzięki czasowi przetrzymywania w jamie ustnej wynoszącemu 45 sekund.

Hydrocolor 5 to alginat chromatyczny o przyjemnym zapachu jagód, łatwy w użyciu dzięki trzem etapom. Faza mieszania (fuksja), gdy alginat jest gotowy do nałożenia na łyżkę (fioletowy) i gdy można go włożyć do jamy ustnej pacjenta (jasnoniebieski).

Neocolloid

Neocolloid jest bardzo precyzyjną masą alginatową, opracowaną w celu uzyskania precyzyjnych wycisków wstępnych i wyników protetycznych. Jej wysoka precyzja sprawia, że jest idealnym wyborem dla dentystów specjalizujących się w protezach ruchomych. Przedłużony czas pracy – 2 minuty – daje dentyście możliwość działania w sposób bardziej precyzyjny i spokojny.

Phase Plus | Tropialgin

Oprócz mas alginatowych o szczególnych cechach, szeroka oferta Zhermack obejmuje również uniwersalne masy alginatowe.  Chromatyczne masy alginatowe Tropicalgin i Phase Plus mają na celu podkreślenie w prosty i szybki sposób procesu wiązania poprzez zmianę koloru

Sprawdź ofertę na www.sklep.sorriso.com.pl lub skontaktuj się z naszym handlowcem 723 23 14 17 | 723 23 14 18.

Zobacz ofertę wyciskowych mas sylikonowych