Masy wyciskowe sylikonowe

Masy sylikonowe to materiały do ręcznego i automatycznego mieszania. Firma Zhermack oferuje również gipsy, linię wysokiej jakości środków dezynfekujących, wypełnienia kompozytowe dlatego gwarantuje otymalne efekty pracy.

ELITE HD

masy sylikonowe do wycisków

Elite HD + to addycyjna masa sylikonowa  który łączy efekty nanotechnologii z hydro-kompatybilnością, co pozwala osiągnać wysoką wydajność w różnych, nawet najtrudniejszych warunkach klinicznych.

Nanocząsteczki zawarte wewnątrz silikonu zwiększają płynność i dlatego pozwalają dotrzeć do mało dostępnych przestrzeni. Połączenie nanotechnologii i hydro-kompatybilności pozwala na szybkie uzyskanie dokładnego odwzorowania. Zalecany do tradycyjnych technik pobierania wyciksów jednoczasowych jedno i dwuwarstwowych.

Dostępny w 3 rodzajach opakowań w zależności od typu mieszania i 6 różnych konsystencjach.

Wszystkie materiały o dużej konsystencji można mieszać w szybki i łatwy sposób za pomocą automatycznego mieszalnika do nabojów 380 ml o stosunku 5:1.

HYDRORISE

HYDRORISE masy sylikonowe

Hydrorise to sylikon addycyjny do bardzo precyzyjnych wycisków stosowanych w każdej sytuacji klinicznej.

Wyłączna technologia AMDA opracowana przez centrum badań Zhermack, sprzyja precyzyjnemu odtwarzaniu szczegółów.  Doskonała hydrofobowość zapewnia większą płynność silikonu, doskonale dostosowującą się do różnych warunków w jamie ustnej i znacząco poprawia jakość wycisku. Dzięki tiksotropii sylikonu Hydrorise nie spływa do gardła pacjenta podczas pobierania wycisku. Hydrorise jest precyzyjnym i niezawodnym silikonem ponieważ umożliwia optymalizację czasu pracy i poprawia komfort pacjenta podczas pobierania wycisków.

Sprawdź wszystkie masy sylikonowe oferowane przez Zhermack.

Hydrorise Implant to możliwy do skanowania i nieprzepuszczalny dla promieni rentgenowskich sylikon addycyjny przeznaczony dla implantologii, opracowany przez Zhermack R&D w celu uzupełnienia gamy Hydrorise.

Charakteryzuje się wysoką twardością końcową oraz umożliwia precyzyjny wycisk
trójwymiarowej pozycji implantu przed przeniesieniem jej do laboratorium. Może
być używany w technikach jednoczasowych i równoczesnych. Jest dostępny zarówno w wersjach o normalnym czasie wiązania, jak i tych o szybkim czasie wiązania (Medium Body), aby spełniać różne wymagania kliniczne w praktyce
stomatologicznej.

Sprawdź ofertę alginatowych mas wyciskowych lub odwiedź nasz e-sklep