Sylikony techniczne

Sylikony techniczne ELITE DOUBLE

Elite Double to linia addycyjnych sylikonów technicznych stosowanych do powielania  modeli gipsowych. Specyfika prac protetycznych wymaga stosowania sylikonów o rożnych twardościach dlatego firma ZHERMACK stworzyła sylikony różnej twardości jak również różnym czasie wiązania. Elite Double utrzymuje wysoką i stałą płynność w czasie pracy, zapewniając uzyskanie jednorodnej mieszaniny, bez pęcherzy.

Twardość: 8, 16, 22, 32 Shore`A | Czas wiązania: 5 minut – ultrafast | 10 minut – fast | 20 minut – normal | Opakowanie: 2 x 1kg | 2 x 6kg

ELITE DOUBLE sylikony do powielania modeli

Sylikon techniczny PLATINIUM 85 touch

Sylikon techniczny Platinium 85 Touch
PLATINIUM 85 touch

Platinum 85 touch jest silikonem addycyjnym o wysokiej precyzji charakteryzuje się doskonałą stabilnością wymiarową, krótkim czasem pracy i łatwością użycia.

Opakowanie: 200g + 200g | 4,3kg + 4,3kg

Sylikony techniczne PLATINIUM

Sylikony techniczne platinium

Platinum jest silikonem addycyjnym o wysokiej precyzji, dostępnym w wersjach 95, 85, 85 TOUCH lub 75 CAD. Wszystkie silikony z tej linii charakteryzują się doskonałą stabilnością wymiarową, krótkim czasem pracy i łatwością użycia.

Opakowanie: 1kg + 1kg | Twardość: 75CAD | 85 | 95 Shore`A

ZETALABOR sylikon techniczny 85 Shore`A

Zetalabor
ZETALABOR sylikon techniczny

Sylikon kondensacyjny Zetalabor to jeden z najpopularniejszych sylikonów kondensacyjnych na świecie. Charakteryzuje się dużą twardością i wysokimi właściwościami mechanicznymi. Zetalabor jest zalecany do ochrony zębów przy puszkowaniu protez ruchomych, przedlewach do tworzenia masek dziąsłowych w technice pośredniej, przedlewach przy wykonywaniu protez akrylami samopolimeryzującymi i innych zastosowaniach.

Indurent Gel to katalizator w żelu uzupełniający linię produktów. Jego charakterystyczny czerwony kolor ułatwia rozpoznawanie, gdy mieszanina jest jednorodna. Łatwy do odróżnienia, może być stosowany z wszystkimi silikonami kondensacyjnymi Zhermack.

ZETAPLUS system

Sylikony techniczne dla techników dentystycznych
Zetaplus system

Materiał o konsystencji putty przeznaczony na pierwszą warstwę wycisku dwuwarstwowego. Masa o podwyższonej twardości i odporności na odkształcenia. Jest C-silikonem produkowanym na bazie specjalnych wypełniaczy sferoidalnych, które ułatwiają zapływanie masy do trudno dostępnych miejsc pola protetycznego. Wysoka twardość końcowa jest wyjątkową zaletą w technice dwuwarstwowego dwuczasowego wycisku. W technice dwuwarstwowego jednoczasowego wycisku materiał przystosowuje się do konsystencji warstwy korekcyjnej o niższej lepkości.

Zestaw zawiera: Zetaplus 900 ml, Oranwash L 140 ml, Indurent gel 60 ml
Podkładki do mas. Każdy z produktów można zamawiać oddzielnie.

GINGIFAST – maska dziąsłowa

Maska dziąsłowa
GINGIFAST maska dziąsłowa

Addycyjne silikony Gingifast służą do odwzorowania morfologii dziąsła na modelach w protezach stałych i implantach.Gingifast występuje w dwóch twardościach – 40 i 70  Shore`A.

Gingifast Elastic zapewnia doskonałą estetykę dzięki swojej przezroczystości i obecności żyłek, aby uzyskać naturalny efekt. Szczególnie zalecane przy podcieniach i małych grubościach. Twardość 40 Shore`A.

Gingifast Rigid jest zalecany do techniki bezpośredniej. Dzięki swojej wyważonej twardości może być obrabiany za pomocą wierteł i jest czołowym produktem w dziedzinie protetyki implantologicznej. Twardość 70 Shore`A.

Obie wersje maski dziąsłowej dostępne są również w wersji CAD – pozwalającej na skanowanie bez refleksów.

Wszystkie produkty z oferty zamówisz na stronie www.sklep.sorriso.com.pl a niezbędnych informacji udzielą pracownicy działu handlowego.