Zęby PRIMODENT

Zęby PRIMODENT to trójwarstwowe zęby akrylowe, wykonane z modyfikowanego syntetycznie polimeru. Szeroka oferta w zakresie wielkości, form i odcieni pozwalają na idealny dobór do każdego rodzaju prac protetycznych. Do produkcji naszych zębów stosowane są przede wszystkim materiały o kontrolowanej i najwyższej jakości. Odpowiednie procesy technologiczne gwarantują stabilność koloru oraz dużą odporność na ścieranie i rozpuszczanie. Zastosowanie tego samego materiału, w każdej z trzech warstw wpływa przede wszystkim na stabilność kształtu nawet po korektach. Kilkukrotna kontrola wizualna, badania i analizy gwarantują przede wszystkim niezmienną jakość oraz właściwe, powtarzalne odcienie.

primodent zęby akrylowe sorriso

Zęby PRIMODENT składają się z:

27 wielkości górnych zębów przednich w trzech formach – owalne, kwadratowe i trójkątne. 10 wielkości dolnych zębów przednich oraz 8 rozmiarach zębów bocznych.

Wyraźnie zaznaczona warstwa szkliwa o lekko transparentnej krawędzi zapewnia naturalne załamanie światła. Podobnie jak naturalne zęby, PRIMODENT mają opalizujący wygląd i fluoryzują w świetle UV. Dzięki temu zachowują swój naturalny wygląd nawet w różnych warunkach oświetleniowych.

Zęby PRIMODENT można ustawić na prawie każdą koncepcję okluzyjną i dostępne są w 16 odcieniach, zharmonizowanych z kolornikiem VITAPAN Classic, teraz również w kolorze wybielanym – BL3.

Aby złożyć zamówienie odwiedź stronę naszego sklepu lub skontaktuj się z naszym działem handlowym. Gwarantujemy profesjonalną pomoc naszych doradców, szybką realizację zamówienia jak również zewnętrzny system magazynowy, który zapewni dostęp do zębów PRIMODENT od ręki.

Uzyskanie doskonałych wyników w pracach protetycznych jest niezwykle istotne. Oprócz umiejętności technika dentystycznego ważnym elementem są również używane materiał. Dlatego do wytwarzania protez całkowitych, częściowych i szkieletowych rekomendujemy akryle protetyczne firmy POLIDENT .