Akryle protetyczne

Akryle protetyczne firmy POLIDENT to rozwiązania dla techników dentystycznych ceniących w produktach powtarzalność i wysoką jakość. Ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji materiałów stosowanych w technice dentystycznej pozwala nam na dostarczenie do pracowni technicznych produktów  o wysokiej i niezawodnej jakości będącej bez wątpienia podstawą codziennej pracy. Nasze akryle protetyczne to między innymi akryle do polimeryzacji na gorąco, na zimno oraz tworzywa na aparaty ortodontyczne.

POLIHOT

POLIHOT to akryl protetyczny polimeryzujący na gorąco. Do produkcji akrylu POLIHOT użyto przede wszystkim precyzyjnie dobranych proporcji i składników wpływających na ostateczną jakość akrylu. POLIHOT przede wszystkim wyróżnia się wysoką wytrzymałością, bardzo stabilną barwą ponadto wysoką twardością końcową i odpornością na osadzanie sie płytki nazębnej. Świetnie sprawdza się do wykonywania płyt podstawowych protez zębowych, osiadających całkowitych i częściowych.

Kolor: różowy, różowy z żyłkami, różowy przezroczysty z żyłkami
Opakowanie: 700 g + 500m
Opakowanie próbne: bezpłatne.

POLIHOT Akryl protetyczny
POLIHOT akryl na gorąco

POLICOLD

POLICOLD to akryl protetyczny polimeryzujący na zimno. Do produkcji akrylu zastosowane zostały składniki i receptura gwarantująca wysoką wytrzymałość końcową, stabilną barwę jak również wysoką twardość końcową. Istotną i niewątpliwie wyróżniającą cechą akrylu POLICOLD jest łatwa obróbka i doskonałe maskowanie elementów metalowych.

Kolor: różowy, różowy z żyłkami.
Opakowanie: 700 g + 500ml lub 200g + 150ml
Opakowanie próbne: bezpłatne.

POLICOLD akryl protetyczny

 

POLICOLD akryl na zimno

ORTOPOLI

ORTOPOLI to akryl ortodontyczny stosowany do wytwarzania aparatów ortodontycznych techniką usypywania. Barwione płyny w bogatej gamie kolorystycznej pozwalają na tworzenie ruchomych aparatów  ortodontycznych w klasycznych lub jaskrawych i intensywnych kolorach, co przede wszystkim pozytywnie wpływa na chęć używania ruchomych aparatów u dzieci. Proszek dostępny także w bezbarwnej wersji dlatego chętnie wykorzystywany jest  przez techników dentystycznych do wytwarzania szyn relaksacyjnych lub retainerów.

Kolor: bezbarwny, żółty, niebieski, czerwony, żółty fluorescencyjny, zielony, pomarańczowy, różowy, granatowy, malinowy w opakowaniach.
Opakowanie: płyny 150 ml lub 500ml, proszki 350g lub 700g

Opakowanie próbne: bezpłatne.

Akryle ortodontyczne ORTOPOLI

 

ORTOPOLI akryl ortodontyczny

POLITEMP

POLITEM to akryl protetyczny przeznaczony do wykonywania tymczasowych koron i mostów w ustach pacjenta. Sześć odcieni wzorowanych na kolorniku VITA niewątpliwie pozwalają na szybki dobór odpowiedniej barwy korony lub mostu. Godnym uwagi jest fakt łatwego użycia, brak metali ciężkich, obojętność biologiczna i dobra tolerancja przez pacjentów i bardzo krótki czas polimeryzacji.

Kolor: A1 A2 A3 A3,5 C3 D3 brzeg sieczny
Opakowanie: 80g proszek, 150ml płyn

aklryle protetyczne POLITEMP

 

POLITEM akryl na prace tymczasowe

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z naszym działem handlowym lub odwiedź nasz e-sklep www.sklep.sorriso.com.pl

Doskonałym uzupełnieniem protez wykonanych z akryli protetycznych firmy POLIDENT są zęby kompozytowe REF-LINE, które dzięki specjalnie opracowanej formule gwarantują idealne – chemiczne łączenie z akrylami. Sprawdź również ofertę zębów akrylowych PRIMODENT wybieranych i docenianych przez techników dentystycznych na całym świecie!