Woski modelowe

Woski modelowe z naszej oferty to precyzyjne woski o różnej twardości oraz grubości. Zróżnicowane potrzeby, temperatury oraz ważny punkt krzepnięcia stanowią podstawowe kryteria wyborze dlatego w naszej ofercie znalazły się woski sprawdzonych dostawców.

Woski modelowe GEBDI to oferta wosków o różnych twardościach, temperaturach krzepnięcia i przeznaczeniu. Gama produktów GEBDI jest bardzo bogata dlatego z oferty wybraliśmy, te które cieszą się największą popularnością wśród techników dentystycznych.

Woski TRIBOS

SUPER PINK ten popularny wosk dostępny w opakowaniu 500g, 1000g oraz 2500g. Jest precyzyjnym woskiem o stabilnej formie i wysokiej temperaturze krzepnięcia 57°C. Charakteryzuje się niewielkim skurczem termicznym i optymalną elastycznością oraz kleistością.

Produkt spełnia wymagania normy PN-EN ISO 15854
Wielkość płytek: 175,0 x 80,0 x 1,5 mm
Kolor: ciemnoróżowy

WOSKI TRIBOS to woski stworzone z myślą o precyzyjnych pracach i protezach całkowitych.  Dostępne są dwa rodzaje wosku z linii TRIBOS  – M GINGIVIA wosk modelowy oraz twardy, odporny na odkształcenia wosk na płyty protez H-GINGIVIA.  Naturalny wygląd, nieprzezroczysta pigmentacja dziąsła i lekko elastyczna forma to bez wątpienia pierwsze detale, które przekonują techników do ich użycia. Dostępne w opakowaniu 1000g.

Jako uzupełnienie modelacji protez rekomendujemy stosowanie wygodnych w użyciu, gotowych wałów  zgryzowych z linii TRIBOS WOSK TUNELOWY w kolorze białym lub dostępne o rożnych twardościach i wielu wariantach zapachowych WAŁY ZGRYZOWE.

Wosk modelowy firmy ZHERMACK występuje w dwóch, bezzapachowych wersjach – miękkiej  i twardej. Niewielki skurcz termiczny i optymalna elastyczność daje gwarancję zachowania stabilnych kształtów, a odpowiednia kleistość pozwala na stabilne mocowanie podczas ustawiania zębów.

Produkt spełnia wymagania normy PN-EN ISO 15854
Opakowanie: 500g wosku w płytkach, kolor jasnoróżowy
Wymiary płytki: 185x83x1,6 mm

Woski modelowe
Zhermack wosk modelowy

Produkty z tej kategorii znajdziesz na stronie naszego e-sklepu . Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem 723 23 14 17 lub 723 23 14 18.